trscholarships

Uprzejmie informujemy, że rząd turecki ogłosił nabór wniosków o stypendia dla studentów zagranicznych, chcących odbywać studia I, II lub III stopnia na jednym z tureckich uniwersytetów.

Stypendium obejmuje:

• miesięczny grant w wysokości 600TL dla studentów studiów I stopnia, 850 TL dla studentów studiów II stopnia, 1200 TL dla  studentów studiów doktoranckich,
  • pokrycie kosztów czesnego,
  • roczny kurs języka tureckiego,
  • zakwaterowanie,
  • pokrycie kosztów podróży,
  • ubezpieczenie.

Więcej informacji oraz link do formularza aplikacyjnego znajduje się na stronie:

Wnioski o stypendium należy składać do dnia 31 marca 2016 r.

[Przesłano przez: Beata Królikowska]