Logo konferencji

Polskie Towarzystwo Krioterapii ma zaszczyt zaprosić wszystkich sympatyków oraz zainteresowanych do udziału w II SYMPOZJUM POLSKIEGO TOWARZYSTWA KRIOTERAPII WROCŁAW 11.05.2016

ORGANIZATORZY:
CREATOR Sp. z o.o. – Główny Sponsor

MIEJSCE KONFERENCJI:
Klub Creator – „Strefa Spotkań"
ul. Szybowcowa 23, Wrocław

ADRES KOMITETU NAUKOWEGO I ORGANIZACYJNEGO:
41-902 Bytom ul. Batorego 15

INFORMACJE
Formularz uczestnictwa należy przesłać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres Komitetu Naukowego i Organizacyjnego, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 25.04.2016 roku.

Komitet Naukowy przyjmuje zgłoszenia prac, które nie były dotychczas publikowane, do wygłoszenia podczas sesji ustnej. Streszczenie pracy w języku polskim (wypełniony formularz streszczenia pracy) należy przesłać pocztą elektroniczną na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do 17.04.2016 roku.

Opłata za uczestnictwo w Sympozjum wynosi: 150,00 PLN, dla członków Polskiego Towarzystwa Krioterapii 100,00 PLN, a dla studentów 50,00 PLN. Obejmuje ona udział w sesjach naukowych, materiały konferencyjne oraz catering w trakcie przerw między sesjami. Opłaty należy dokonać przelewem na konto bankowe Polskiego Towarzystwa Krioterapii do dnia 25.04.2016 roku, w tytule przelewu wpisując: opłata konferencyjna – imię i nazwisko.

Dane do przelewu:
Bank Pekao S.A. I Oddział w Katowicach
68 1240 1330 1111 0010 6366 0013

Wygłoszone podczas Sympozjum prace, po spełnieniu wytycznych przygotowania do druku i pozytywnej weryfikacji przez redakcje, mogą zostać wydane w wybranych czasopismach:

[Przesłano przez: Agata Kalafarska]