Logo SUM

STUDENCI!!!
Zapraszamy Was serdecznie na spotkanie organizacyjne z Pełnomocnikiem Rektora ds. Studentów Niepełnosprawnych.

Spotkanie odbędzie się w dniu 13 kwietnia 2016 r. (środa) o godzinie 16.00, w budynku Zakładu Adaptowanej Aktywności Fizycznej i Sportu SUM w Katowicach, ul. Medyków 8, Katowice-Ligota, sala seminaryjna nr 18.

Na spotkaniu będziecie mieli możliwość zgłoszenia swoich potrzeb i oczekiwań. Omówimy regulamin Realizacji działań związanych ze stworzeniem  studentom i doktorantom niepełnosprawnym warunków do pełnego udziału w procesie kształcenia.

Studenci biorący udział w spotkaniu otrzymają usprawiedliwienia nieobecności na zajęciach. Na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wysyłajcie zgłoszenia, podając imię i nazwisko, wydział, kierunek, rok studiów, numer telefonu, adres e-mail oraz rodzaj i stopień niepełnosprawności.

[Przesłano przez: Aleksandra Wilk]