Radość

Podczas odbywających się w dniach 28 lutego - 3 marca br. w Zakopanem Akademickich Mistrzostw Polski w narciarstwie alpejskim reprezentacja studentek SUM zdobyła 10. miejsce w klasyfikacji generalnej i pierwsze wśród uczelni medycznych.

Reprezentacja mężczyzn zajęła 17. miejsce w klasyfikacji generalnej, co dało drugą pozycję wśród uczelni medycznych. Indywidualnie w slalomie gigancie w klasyfikacji medycznej 2. miejsce zajął Piotr Fuchs, a 3. Łukasz Martosz.
Od 3 do 5 marca odbyły się również Akademickie Mistrzostwa Polski w snowboardzie, w których studentki SUM zajęły w klasyfikacji generalnej 12. miejsce, najwyższe ze wszystkich uczelni medycznych. Indywidualnie Anna Błaszkiewicz zajęła 2., a Anna Bulwicka 3. miejsce wśród "medyków".

Gratulujemy osiągniętych wyników !

[Przesłano przez: Agata Kalafarska]