Logo IF

Lublin, 23-24 kwietnia 2016 r.

Zapraszamy na II Ogólnopolską Konferencję Naukową  „Innowacyjna Fizjoterapia – neurologia, pediatria, sport”. To druga odsłona, cieszącej się uznaniem inicjatywy skierowanej do pracowników naukowych, doktorantów, studentów, praktyków oraz innych osób bezpośrednio związanych z fizjoterapią, bądź też zainteresowanych poruszaną podczas wydarzenia tematyką. Celem Konferencji jest udowodnienie, że fizjoterapia to praktyczna, aplikacyjna, pełna wyzwań i pasji nauka, a także możliwość nawiązania kontaktów branżowym jak i poszerzenie swojej wiedzy i doświadczeń.

Konferencja skierowana jest  głównie do  fizjoterapeutów oraz osób ze środowiska medycznego i okołomedycznego, ale przede wszystkim do pasjonatów fizjoterapii. Coraz bardziej interdyscyplinarny charakter fizjoterapii pozwala na znalezienie jej elementów w wielu dziedzinach nauki. W związku z tym mile widziane będzie także uczestnictwo np. fizyków, biochemików, biotechnologów, inżynierów, pedagogów, psychologów, logopedów itd.

Więcej: http://www.innowacyjna-fizjoterapia.pl/

[Przesłano przez: Agata Kalafarska]