Plakat SUM WARS 2016

Zapraszamy do wzięcia udziału w IV Zawodach Symulacyjnych „SUM WARS 2016”, które odbędą się 11 kwietnia 2016 r. w Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej SUM.

Wzorem lat poprzednich będą one polegać na rywalizacji między zespołami studentów w symulowanych scenariuszach klinicznych z użyciem nowoczesnych symulatorów medycznych. Drużyna, która zajmie I miejsce będzie reprezentowała Uczelnię w Ogólnopolskich Grach Symulacyjnych.

Eliminacje w dniu 21.03.2015r.

W przypadku zgłoszenia się do Zawodów, więcej niż trzech zespołów przeprowadzone zostaną eliminacje, które polegać będą na rozwiązaniu testu z zakresu wiedzy ogólnomedycznej oraz wykonaniu wybranych zadań medycznych. Do Zawodów zostaną zakwalifikowane trzy najlepsze zespoły. Czas trwania eliminacji uzależniony jest od liczby zespołów, które zgłoszą się do rywalizacji.

Miejsce eliminacji i finału: Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej SUM, Katowice - Ligota, ul. Medyków 8b.

Zgłoszenia do Zawodów w postaci wypełnionego formularza wg.  wzoru ze strony należy wysyłać na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w razie pytań kontakt z biurem symulacji pod numerem  tel.: 32 2088884,

Ważne terminy:

• zgłoszenia do Zawodów – do 14.03.2016r.
  • eliminacje do Zawodów – 21.03.2016r. od godz. 13.00
  • finał Zawodów  – 11.04.2016r. od godz. 11.30
  • Pliki do pobrania:

• SUM WARS Formularz zgłoszeniowy
  • REGULAMIN ZAWODÓW SYMULACYJNYCH „SUM WARS”
  • Zgoda na przetwarzanie wizerunku i danych osobowych

• [Przesłano przez: Agata Kalafarska]