baner konferencji

Szanowni Państwo, Centrum Medycyny Doświadczalnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach zaprasza do udziału w międzynarodowej konferencji:  „4th International Seminar on Behavioral Methods”

która odbędzie się w Katowicach i Wiśle  od 8-10 września 2016. Konferencja będzie dotyczyła metod behawioralnych stosowanych w badaniach ludzi i zwierząt. Mamy nadzieję, iż grono zagranicznych prelegentów będących ekspertami w swych dziedzinach zachęci Państwa do udziału.

Bliższe informacje wraz programem konferencji znajdują się pod adresem internetowym:

Dr hab. n. med. Jarosław-Jerzy Barski
Kierownik Centrum Medycyny Doświadczalnej