Dyplom

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 6 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka  im. Jana Pawła II uplasował się na 5 miejscu wśród najlepszych szpitali w województwie śląskim i na  47 miejscu  w Złotej Setce najlepszych szpitali w kraju, w kategorii „Szpitale zabiegowe, wielospecjalistyczne i onkologiczne” w Rankingu Bezpieczny Szpital 2015.

Organizatorami rankingu są Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia  i firma doradcza IDEA Trade. Szpital zdobył 814 punktów na 1000 możliwych.

Gratulujemy!

[Przesłano przez: Agata Kalafarska]