Logo SUM

Studenci Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Uprzejmie informujemy, że w wyniku zawartej pomiędzy Śląskim Uniwersytetem Medycznym w Katowicach a firmą brokerską Nord Parter Sp.z o.o., umowy,  studenci Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach mają możliwość ubezpieczenie się na korzystnych warunkach  od następstw niebezpiecznych wypadków.

40% składki zainkasowanej przez Firmę PZU S.A. z tytułu umowy ubezpieczenia NNW studentów SUM w Katowicach, zostanie przeznaczona na rzecz Samorządu Studenckiego oraz organizacji studenckich, a także stowarzyszeń zrzeszających studentów, o których mowa w art. 204 ust 2 ustawy z dnia 27 lipca 2005  r. – prawo o szkolnictwie wyższym

Najważniejsze informacje:

• Ubezpieczyciel – PZU S.A.
  • Ochrona ubezpieczeniowa: od 01.10.2015r. do 30.09.2016r - warunkiem jest opłacenie składki w terminie do 31.12.2015r.
  • Składka: 40,00 zł
  • Suma ubezpieczenia: 26 000,00 zł
  • Po 31.12.2015r. możliwość opłaty składki doraźnej – ochrona od dnia następnego po zapłaceniu składki;

Szczegółowe informacje odnośnie zakresu ubezpieczenia poszczególnych limitów dla świadczeń, widnieje w Karcie Produktu oraz w Ogólnych Warunkach Umowy, które dostępne są w Wydziałowych Samorządach Studenckich oraz na stronie sum.edu.pl

Ubezpieczenia są realizowane przez Wydziałowe Samorządy Studenckie:

• Wydział Farmaceutyczny z OML w Sosnowcu - Paweł Pęcak - 693 303 524 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Paulina Nowak 792 638 385 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Wydział Lekarski w Katowicach – Michał Smoleński – 509 051 814 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Wydział Lekarski z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu – Michał Kaszuba
  • Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach – Zuzanna Sołtysiak 698 153 413 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Grzegorz Marsik 668 807 864    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Agata Grzyb 883 614 875 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Julia Parka 726 102 550 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu – Krzysztof Skorupa 604 168 709 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.