IFMSA Poland logo

W związku z organizowaną przez Oddział Śląsk Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland charytatywną Galą Świąteczną, będącą punktem finałowym akcji „Miś pod Szpitalną Choinkę” serdecznie zachęcamy całą społeczność akademicką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach do wzięcia udziału w gali, podczas której zostanie przeprowadzona aukcja charytatywna.

Gala odbędzie się w dniu 9 grudnia 2015 r., o godzinie 17.00, w Auli im. prof. zw. dr hab. n. med. dr h.c. Witolda Zahorskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Ogólnopolski projekt „Miś pod Szpitalną Choinkę” jest realizowany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland Oddział Śląsk już od 2002 roku. Jego celem jest obdarowanie prezentami świątecznymi małych pacjentów, przebywających na oddziałach pediatrycznych śląskich szpitali w okresie Świąt Bożego Narodzenia.

[Przesłano przez A. Wilk]