Plakat konferencji

Jako organizatorzy II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Studentów Medycyny Laboratoryjnej ,,Diagnostyczne Zagłębie Nauki" mamy zaszczyt zaprosić Państwa na: II Ogólnopolską Konferencję Naukową Studentów Medycyny Laboratoryjnej ,,Diagnostyczne Zagłębie Nauki"

pod hasłem:

„Diagnostyka laboratoryjna – kopalnia wiedzy o człowieku”

Odbędzie się ona
dnia 5 grudnia 2015 r. w kampusie
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem
Medycyny Laboratoryjnej, 41-200 Sosnowiec, ul. Jedności 8

Tematem tegorocznej Konferencji jak i Konkursu Studenckich Prac Naukowych jest Diagnostyka Laboratoryjna.
Koszt udziału w Konferencji to:

• 25zł udział czynny
  • 15zł udział bierny

Ostateczny termin zgłaszania prac upływa:
22.11.2015 dla uczestników czynnych i biernych

Do zobaczenia w Sosnowcu

Przedłużenie rejestracji

Ze względu na duże zainteresowanie osób, które chciały wziąć czynny udział w II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Studentów Medycyny Laboratoryjnej „Diagnostyczne Zagłębie Nauki” przedłużamy termin rejestracji uczestników czynnych, a tym samym nadsyłania streszczeń i wnoszenia opłat do dnia 30 listopada 2015 roku, do godziny 23:59:59

Do zobaczenia w Sosnowcu

[Przesłano przez: A. Wilk]