Logo projektu

W wyniku ogólnopolskiej rekrutacji do programu TransFormation.doc, organizowanego w ramach projektu systemowego Ministra Nauki Szkolnictwa Wyższego pt. „Wsparcie systemu zarządzania badaniami naukowymi i ich wynikami”, wśród 500 doktorantów i młodych naukowców, którzy wezmą udział w kursach szkoleniowych organizowanych w czołowych ośrodkach akademickich w krajach Europy Zachodniej i Północnej, a także w USA i w Kanadzie, znalazła się Pani mgr Ewa Nowak asystentka i  doktorantka pracująca w  Zakładzie Biotechnologii i Inżynierii Genetycznej Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu oraz dwie doktorantki tego Zakładu: Pani mgr Natalia Gawlik-Rzemieniewska oraz mgr Marta Poczęta.

Wszystkie trzy Panie realizować będą szkolenia w najlepszych ośrodkach akademickich z tzw. listy szanghajskiej w III i IV kwartale 2015 r.

Pani mgr Ewa Nowak zakończyła już szkolenie w Wageningen University & Research Centre, Wageningen , Holandia.

Pani mgr Natalia Gawlik-Rzemieniewska swoje szkolenie odbywa obecnie w University of Alberta School of Business, Edmonton, Canada.

Pani mgr Marta Poczęta swoje szkolenie odbywa obecnie w Lund University, Lund, Szwecja.

[Przesłano przez: Agata Kalafarska]