Wydział Nauk o Zdrowiu SUM serdecznie zaprasza na badania i warsztaty, które odbędą się 7 marca 2014 r. w Centrum Dydaktycznym WNoZ przy ul. Medyków 12 c w Katowicach.

Szanowne Panie Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach,

W związku z akcją społeczną „Dzień Kobiet ze Zdrowiem” organizowaną przez Wydział Nauk o Zdrowiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w dniu 7 marca 2014 r. informuję, iż każda zainteresowana Pani będzie miała możliwość skorzystania z porad specjalistów z zakresu zdrowia i piękna kobiety oraz wykonania specjalistycznych badań m.in.: mammografii, cytologii czy oceny wskaźnika BMI.

Jednocześnie informuję, iż w dniu akcji „Dzień Kobiet ze Zdrowiem” JM Rektor wyraził zgodę na wcześniejsze wyjście z pracy o godz. 14 00 z zachowaniem prawa do wynagrodzenia.

Kierownik Działu ds. Pracowniczych i Socjalnych
dr n. prawn. Helena Wicher