Logo SUM

Uczelniana Komisja Wyborcza informuje, że w związku z niewypełnieniem  regulaminowego limitu miejsc do:
Uczelnianego Kolegium Elektorów w grupie pracowników niebędących nauczycielami akademickimi

- w dniach 20.11.2015r. (piątek) i 23.11.2015r. (poniedziałek) w godzinach 9.00-14.00 przyjmowane będą zgłoszenia kandydatów do Uczelnianego Kolegium Elektorów.

Zgłoszenia przyjmowane będą w siedzibie Uczelnianej Komisji Wyborczej w budynku Rektoratu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przy ul Poniatowskiego 15 (pok.14a).

Do zgłoszenia należy dołączyć pisemną zgodę kandydata. Druk zgłoszenia dostępny na stronie www.sum.edu.pl w zakładkach /pracownik/wybory uczelniane/ pliki do pobrania

- w dniu 25.11.2015r. w godzinach 9.00-14.00 Uczelniana Komisja Wyborcza zarządza kolejną turę głosowania.

Głosowania odbywać się będą w 6 okręgach wyborczych (w siedzibach dziekanatów Wydziałów oraz w budynku Rektoratu zgodnie z załącznikiem 2 Regulaminu Wyborów).

Sekretarz Uczelnianej Komisji Wyborczej
dr hab. n. med. Robert D. Wojtyczka