Logo SUM

Uczelnianej Komisji Wyborczej
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
w Katowicach

Uczelniana Komisja Wyborcza informuje, że w dniach od 4 listopada do 6 listopada 2015r. będą przyjmowane zgłoszenia kandydatów na przedstawicieli grup społeczności akademickiej do organów kolegialnych uczelni.

• 1.    Wydziałowe Komisje Wyborcze

- siedziby Wydziałowych Komisji Wyborczych -Dziekanaty Wydziałów w dniach od 4 do 6 listopada 2015 roku w godzinach od 900 do 1500 przyjmują zgłoszenia:

1. kandydatów do Uczelnianego Kolegium Elektorów spośród nauczycieli akademickich niebędących profesorami i doktorami habilitowanymi. Do zgłoszenia należy dołączyć pisemną zgodę kandydata,
  2. kandydatów do Senatu spośród nauczycieli akademickich niebędących profesorami i doktorami habilitowanymi. Do zgłoszenia należy dołączyć pisemną zgodę kandydata,
  3. kandydatów do Rady Wydziału spośród nauczycieli akademickich niebędących profesorami i doktorami habilitowanymi. Do zgłoszenia należy dołączyć pisemną zgodę kandydata,
  4. kandydatów do Rady Wydziału spośród przedstawicieli pracowników niebędących nauczycielami akademickimi. Do zgłoszenia należy dołączyć pisemną zgodę kandydata.
  • 2.    Uczelniana Komisja Wyborcza

- siedziba Uczelnianej Komisji Wyborczej – Katowice, ul. Poniatowskiego 15 pok. 14a) w dniach 4 do 6 listopada 2015 roku od godziny 900 do 1500 przyjmuje zgłoszenia:

1. kandydatów do Uczelnianego Kolegium Elektorów spośród pracowników niebędących nauczycielami akademickimi. Do zgłoszenia jest wymagana pisemna zgoda kandydata,
  2. kandydatów do Senatu spośród pracowników niebędących nauczycielami akademickimi. Do zgłoszenia wymagana jest pisemna zgoda kandydata.

Szczegółowy kalendarz wyborów oraz karty zgłoszenia kandydata dostępne na stronie www.sum.edu.pl   (Pracownik-> Wybory Uczelniane)

Przewodnicząca Uczelnianej Komisji Wyborczej
prof. dr hab. n. med. Ligia Brzezińska-Wcisło