Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach wraz z Krajowym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych Unii Europejskiej oraz Regionalnym Punktem Kontaktowym Politechnika Śląska serdecznie zapraszają na Dzień Informacyjny Zdrowie, który odbędzie się 12 listopada 2015 r. w Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przy ul. Medyków 8b.

W trakcie spotkania przedstawione zostaną tematy nowych konkursów w obszarach „Zdrowie, zmiany demograficzne i dobrostan”, a także zasady uczestnictwa i możliwości aplikowania uczelni medycznych w projektach programu HORYZONT 2020, w tym problematyka badań klinicznych, którą zaprezentuje przedstawiciel Ministerstwa Zdrowia. Planowane jest także przybliżenie uczestnikom spotkania obsługi serwisu Participant Portal, przedstawienie wsparcia oferowanego przez punkty kontaktowe oraz wystąpienie eksperta oceniającego wnioski projektowe.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane składaniem projektów w ramach programu HORYZONT 2020, a szczególnie pracowników uczelni medycznych. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, rejestracja jest wymagana. Wypełniony formularz zgłoszenia uczestnictwa należy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 6 listopada 2015 r.

Program Dnia Informacyjnego oraz formularz zgłoszenia uczestnictwa do pobrania:

Agenda – plik pdf
Formularz zgłoszenia uczestnictwa