W dniach 9-10 września br. w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego odbył się Krakowski Salon Maturzystów organizowany przez Fundację Edukacyjną Perspektywy. Wśród kilkudziesięciu uczelni z całej Polski prezentował się również Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach.

Pracownicy Działu Karier Studenckich i Promocji Uczelni udzielali informacji na temat zasad rekrutacji i życia studenckiego, a także odpowiadali na liczne pytania młodzieży odwiedzającej stoisko SUM. Dla zainteresowanych studiami w naszej Uczelni przygotowano również materiały informacyjne oraz gadżety promocyjne. Krakowski Salon Maturzystów jak co roku cieszył się ogromną popularnością.

23 i 24 września br. oferta Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach zostanie zaprezentowana również w Gliwicach i Katowicach podczas Śląskiego Salonu Maturzysty.

[Przesłano przez: Agata Kalafarska]