Logo SUM

10 września 2015 o godzinie 18.00
w Archikatedrze Chrystusa Króla w Katowicach,  (ul. Plebiscytowa 49)

odprawiona zostanie Msza św.  w intencji
śp. prof.  zw. dr hab. n. przyr. Tadeusza Wilczoka
(22 VI 1934 – 7 VIII 2015)

Byłego Rektora Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach,
Prorektora ds. Nauki,
Dziekana Wydziału Farmaceutycznego i Oddziału Analityki Medycznej,
Emerytowanego Kierownika Katedry i Zakładu Biologii Molekularnej.
Doktora honoris causa Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach i Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Pracownicy i Współpracownicy
Katedry i Zakładu Biologii Molekularnej