Kurs dla stomatologów

Zakład Protetyki Stomatologicznej Katedry Protetyki i Materiałoznawstwa Stomatologicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach uprzejmie zaprasza na kolejną edycję kursu medycznego nt. STANY ZAGROŻENIA ŻYCIA W GABINECIE STOMATOLOGICZNYM: PREWENCJA, ROZPOZNAWANIE I POSTĘPOWANIE

Jest to jednodniowy kurs doskonalący w formie wykładów wraz z warsztatami praktycznymi. Wykłady prowadzone będą przez wybitnych profesorów, specjalistów z dziedziny anestezjologii i intensywnej terapii, kardiologii, chorób wewnętrznych oraz dermatologii i alergologii. Kurs skierowany jest do praktykujących lekarzy stomatologów.

Pierwsza edycja kursu, która odbyła się w maju tego roku spotkała się z dużym zainteresowaniem i została wysoko oceniona przez uczestników.

Kurs odbędzie się 24.10.2015r. o godz. 9.00 w sali wykładowej Dziekanatu Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym  w Zabrzu pl. Traugutta 2 (IV piętro).

Czas  trwania kursu: 8 godzin dydaktycznych.

Kierownictwo naukowe kursu:

• prof. dr hab. n. med. Hanna Misiołek
  • prof. dr hab. n. med. Jacek Kasperski

Zgłoszenia (wraz z danymi do faktury) prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  (tel.32 282 79 17)

Informacje: dr n. med.  Aleksandra Czelakowska, tel. 502 670 885

Koszt uczestnictwa w kursie: 500zł.

Wpłaty prosimy dokonywać na konto bankowe SUM: ING Bank Śląski S.A. O/Katowice nr: 40 1050 1214 1000 0007 0000 9103 do dnia 09.10.2015r.

Uczestnik szkolenia otrzymuje 8 punktów edukacyjnych zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia  6 października 2004 r. w sprawie sposobu dopełnienia obowiązku doskonalenia zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów /Dz.U. Nr 231 poz. 2326.

[Przesłano przez: Agata Kalafarska]