Do 30 listopada 2015 roku studenci uczelni województwa Śląskiego mogą składać aplikacje w konkursie „Staż w Parlamencie Europejskim”. Celem tego konkursu jest pomoc młodym ludziom w poznaniu mechanizmów działania instytucji europejskich oraz zdobyciu doświadczenia zawodowego, które przyczyni się do zwiększenia ich szans na rynku pracy.

Formularz zgłoszeniowy należy przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Trzy osoby, które prześlą najciekawsze formularze oraz najlepiej zaprezentują się podczas rozmowy kwalifikacyjnej, zostaną nagrodzone możliwością odbycia płatnego miesięcznego stażu w biurze poselskim Marka Plury w Parlamencie Europejskim w Brukseli.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.plura.pl.

Formularz rekrutacyjny

[Przesłano przez: Paweł Sędziak]