Dyplom

W dniach 24–26 czerwca 2015r w Koszycach (Czechy) odbył się 7th International Student Medical Congress w którym uczestniczyły studentki V roku farmacji Aleksandra Bartoń i Monika Łach.

20150702 koszyce 1

Studentki reprezentowały Studenckie Koło Naukowe przy Zakładzie Chemii Ogólnej i Nieorganicznej. W sesji “Zdrowie Publiczne” (Session Public Health I) Aleksandra Bartoń za ustną prezentację pracy Waterpipe passive smokers' exposure to carcinogenic polycyclic aromatic hydrocarbons zajęła I miejsce, natomiast Monika Łach za ustną prezentację pracy  Waterpipe as a source of exposure to carbon monoxide w tej samej sesji zajęła III miejsce.

20150702 koszyce 2

[Przesłano przez: Agata Kalafarska]