Dnia 29.05.15 w ramach Medykaliów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach odbyła się kolejna edycja Zmagań Międzywydziałowych na terenie Kampusu w Katowicach-Ligocie. W rywalizacji wzięły udział 5-osobowe drużyny składające się ze studentów oraz nauczycieli akademickich reprezentujących poszczególne wydziały Uczelni.

Zawodnicy zmagali się w rożnych konkurencjach np. w szyciu fartucha,w przeciąganiu liny czy na torze przeszkód. Najlepsza okazała się drużyna Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach , drugie miejsce zajął Wydział Lekarski w Katowicach oraz Wydział Farmaceutyczny z Odziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu, na trzecim miejscu uplasował się Wydział Lekarski z Odziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu, ostatnie miejsce przypadło Wydziałowi Zdrowia Publicznego w Bytomiu.

[Przesłano przez: Agata Kalafarska]