Medal

W trakcie VI Zjazdu Polskiego Towarzystwa Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej (PTEiDD) (6-9 maj 2015) Pani Profesor Ewa Małecka-Tendera została odznaczona Medalem im. Prof. Tadeusza Pawlikowskiego. To najwyższe odznaczenie PTEiDD przyznano za wybitne zasługi dla endokrynologii ieku dziecięcego.

Pani Profesor należy do grona osób współtworzących na początku lat 90-tych Polskie Towarzystwo Endokrynologii Dziecięcej. W latach 2005-2009 pełniła funkcję Przewodniczącej Towarzystwa. Aktualnie przewodniczy Komisji Nagród PTEiDD.

20150608 5 20150604 223037

[Przesłano przez: Agata Kalafarska]