NCN

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż dnia 02.06.2015 r o godzinie 10.00 w sali 114 Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach odbędzie się spotkanie dla potencjalnych beneficjentów zainteresowanych składaniem wniosków o finansowanie projektów badawczych w Narodowym Centrum Nauki w Krakowie.

Spotkanie poprowadzi pracownik NCN Pani dr Laura Bandura-Morgan koordynatorka dyscyplin w dziale nauk o życiu. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia proszę przesyłać do dn. 29.05.2015 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

[Przesłano przez: Joanna Malczyńska]