W związku z niewystarczającą interpretacją zapisów znajdujących się w Przewodniku po Programie Erasmus+, iż każda osoba otrzymuje możliwość wyjazdu trwającego nie dłużej niż  12 miesięcy na każdym stopniu studiów, a 24 miesiące w przypadku jednolitych studiów magisterskich oraz ogłoszenia stawek miesięcznego stypendium  i planowanych kwot dofinansowania dla każdej Uczelni biorącej udział w Programie Erasmus+ na początku lutego br. decyzją JM Rektora SUM zawiesza się postępowanie rekrutacyjne, dotyczące naboru na rok akademicki 2014/2015 do czasu przekazania przez Narodową Agencję szczegółowych wytycznych dotyczących powyższych informacji.

Wszyscy zainteresowani wyjazdem będą informowani o kolejnych decyzjach za pośrednictwem strony internetowej http://kariera.sum.edu.pl

prof. dr hab. n. med. Jerzy Jochem Uczelniany Koordynator Programu Erasmus