Baner konferencji

Śląska Sieć Metropolitalna oraz Miasto Gliwice zapraszają do udziału w II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „IT w zdrowiu. Polskie zdrowie w przeddzień elektronicznej dokumentacji medycznej”. Konferencja organizowana jest przez Śląską Sieć Metropolitalną we współpracy z Samorządem Miasta Gliwice w dniach 13-14 maja 2015 r. w Centrum Edukacji i Biznesu „Nowe Gliwice”.

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach jest patronem merytorycznym wydarzenia. Podczas konferencji zaprezentowane zostaną nowoczesne rozwiązania informatyczne oraz dobre praktyki w zakresie digitalizacji i informatyzacji placówek służby zdrowia, a także innowacje technologiczne, takie jak mobilne rozwiązania w praktyce lekarskiej, druk 3D w medycynie czy wirtualna rzeczywistość w rehabilitacji.

W programie panele dyskusyjne, konsultacje, warsztaty i prelekcje. Swój udział w konferencji potwierdzili m.in.: Naczelna Izba Aptekarska, Centrum Systemów Informatycznych Ochrony Zdrowia, Narodowy Fundusz Zdrowia. W trakcie konferencji będzie możliwość konsultacji ze specjalistami w zakresie pozyskiwania środków unijnych dla jednostek ochrony zdrowia oraz prawa medycznego i farmaceutycznego.

Konferencji towarzyszyć będą Targi podmiotów działających w sektorze zdrowia, takich jak: producenci i dystrybutorzy sprzętu medycznego, oprogramowania dla placówek ochrony zdrowia, firmy farmaceutyczne.

Udział w konferencji jest bezpłatny, wymaga wyłącznie rejestracji online na stronie Konferencji. Szczegółowe informacje o Konferencji znajdują się na stronie: www.konferencjaith.pl a także na fanpage Konferencji: https://www.facebook.com/ith2013

Złoty Partner Konferencji: Kamsoft SA.

Patroni Merytoryczni: Śląski Uniwersytet Medyczny, Politechnika Śląska, Centrum Onkologii – Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie Oddział w Gliwicach.

Patroni Medialni: TVP Katowice, TVS, Radio CCM, Biotechnologia.pl, RehabilitacjawPolsce.pl, IT News Polska, Centrum Druku 3D, DomyStarosci.pl, KlinikiwPolsce.pl, Medicalonline.pl, DrEryk.pl

[Przesłano przez: Agata Kalafarska]