Gym studenci

OGŁOSZENIE

Celem umożliwienia Studentom i Doktorantom Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach nabycia karnetów sportowych uprawniających do korzystania z usług sportowych i rekreacyjnych w różnych obiektach na terenie całego kraju, zostały podpisane Umowy - Porozumienia.

-        OK SYSTEM POLSKA S.A. (na okres od 1 kwietnia 2015 r. do 31 marca 2016 r.) –
dla Studentów i Doktorantów;
-        BENEFIT SYSTEMS S.A. (na okres od 1 maja 2015 r. do 30 kwietnia 2016 r.) –
dla Doktorantów.

Nabycie karnetu możliwe będzie w dowolnym czasie trwania Umowy z wybraną firmą.
W przypadku zainteresowania nabyciem karnetu niezbędnym jest dokonanie telefonicznego zgłoszenia do 19 dnia każdego miesiąca.

Zgodnie z zawartymi Umowami płatności za karnety odpowiednio do wybranej opcji/rodzaju dokonywane będą indywidualnie przez Doktoranta/Studenta - Użytkownika za pośrednictwem platformy internetowej. W  konsekwencji za pośrednictwem platformy internetowej wybranej firmy Doktorant/Student - Użytkownik jako indywidualny nabywca karnetu może samodzielnie dokonywać przedłużenia, zawieszenia i rezygnacji z karty.

Poniższe tabele przedstawiają warunki korzystania z oferty:

OK SYSTEM POLSKA S.A.

Rodzaj karnetu

Do kogo kierowana oferta

Doktoranci

Karnety bez limitów w korzystaniu z usług
w tym samym i różnych obiektach.

199,00 zł

169,00 zł

Karnet open – raz dziennie w danym obiekcie, bez interwału miedzy obiektami.

155,00 zł

125,00 zł

Karnet limitowany - 3 razy w tygodniu.

97,00 zł

Karnet bez limitu pozwala na korzystanie z różnych usług w tym samym i różnych obiektach.

Karnet Open pozwala na korzystanie raz dziennie w danym obiekcie, bez interwału między obiektami.
Karnet limitowany pozwala na korzystanie 3 razy w tygodniu.

Przy zakupie karnetu limitowanego wymagana jest płatność za 3 miesiące z góry.

BENEFIT SYSTEMS S.A.

Rodzaj karnetu

Do kogo kierowana oferta

Doktoranci

Karnet MultiSport PLUS – bez miesięcznego
lub dziennego limitu wejść.

170,00 zł

Karnet MultiSport CLASSIC – 30 wejść w miesiącu (1 raz dziennie).

150,00 zł

Karnet MultiSport ACTIVE 8 – 8 wejść w miesiącu (2 razy w tygodniu).

99,00 zł

Karnety uprawniają do korzystania z różnych usług i zajęć  w różnych obiektach sportowych na terenie całego kraju.

Ponadto uprzejmie informujemy, że od  1 kwietnia 2015 r. uruchomiona została działalność usługowa polegająca na prowadzeniu ćwiczeń prozdrowotnych i zajęć fitness w obiekcie sportowym MedykGYM mieszczącym się na terenie kampusu uczelni w Katowicach-Ligocie przy ulicy Medyków 6 i 8.

W ramach tej działalności prowadzone będą zajęcia fitness, wellness, szkoła tańca, trening funkcjonalny, a także zajęcia taneczne dla dzieci. Można będzie również skorzystać z siłowni.

Poniższa tabela przedstawia cennik zajęć:

Lp.

Nazwa zajęć

Cena brutto

1.

Zajęcia fitness – fitball, zajęcia wzmacniające, step, dance – doktoranci

60,00 zł

96,00 zł

2.

Wellness – joga, stretching, pilates, body art., deep work – doktoranci

60,00 zł

96,00 zł

3.

Szkoła tańca – salsa, latino, solo, zumba, bokwa – doktoranci

4.

Trening funkcjonalny – doktoranci

25,00 zł

1 wejście - studenci

15,00 zł

88,00 zł

Karnet na 6 wejść

5.

Karnety miesięczne – doktoranci

Open fitness (w tym 4 treningi funkcjonalne)

Open fitness i treningi funkcjonalne

Open poranny

Open poranny i treningi funkcjonalne

119,00 zł

6.

10,00 zł

10 wejść

80,00 zł

7.

Karnety miesięczne – studenci

Open fitness (w tym 4 treningi funkcjonalne)

Open fitness i treningi funkcjonalne

Open poranny

79,00 zł

Open poranny i treningi funkcjonalne

8.

Siłownia - wejście

16,00 zł

Szczegółowe informacje oraz harmonogram zajęć znajdują się na stronie internetowej www.medykgym.pl.

W przypadku zainteresowania wyłącznie ofertą Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach karty są do nabycia bezpośrednio we wskazanych obiektach.

Ponadto zawarte zostało przez Uczelnię porozumienie z Instytutem Rozwoju Fitness Sp. z o.o. zgodnie z którym w ramach wskazanej wyżej działalności usługowej SUM honorowane będą karty pn. BeActive. Wskazane karty beActive Instytutu Rozwoju Fitness Sp. dedykowane są Studentom.
Karta BeActive sprzedawana jest za pośrednictwem sklepu internetowego http://www.ebeactive.pl/,
a dostarczone kurierem bezpośrednio do klienta albo jednego z klubów, w tym także Klubu Medykgym.

W sprawie zakupu karnetów należy kontaktować się:

• studenci z Panią Aleksandrą Barylak, dostępna pod nr tel.: 502 714 648; mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • uczestnicy studiów doktoranckich z Panem Michałem Żorniakiem, dostępnym pod nr tel.:  792 850 920; mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

[Przesłano przez: J. Skolik]