Gym pracownicy

OGŁOSZENIE

Celem umożliwienia pracownikom, emerytom i rencistom Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz członkom ich rodzin nieobjętych dofinansowaniem z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych nabycia karnetów sportowych uprawniających do korzystania z usług sportowych i rekreacyjnych w różnych obiektach na terenie całego kraju, zostały podpisane Umowy-Porozumienia.

BENEFIT SYSTEMS S.A. (na okres od 1 maja 2015 r. do 30 kwietnia 2016 r.)
oraz  OK SYSTEM POLSKA S.A. (na okres od 1 kwietnia 2015 r. do 31 marca 2016 r.),

KARNET SPORTOWY

NIE BĘDZIE PODLEGAŁ DOFINANSOWANIU

Z ZAKŁADOWEGO FUNDUSZU ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH.

Nabycie karnetu możliwe będzie w dowolnym czasie trwania Umowy z wybraną firmą. W przypadku zainteresowania nabyciem karnetu niezbędnym jest dokonanie telefonicznego zgłoszenia do 19 dnia każdego miesiąca do Działu ds. Pracowniczych i Socjalnych, co umożliwi korzystanie z niego od kolejnego miesiąca, z zastrzeżeniem, że

ZAPISY NA MIESIĄC MAJ WYJĄTKOWO PRZYJMUJEMY DO 23 KWIETNIA

Zgodnie z zawartymi Umowami płatności za karnety odpowiednio do wybranej opcji/rodzaju dokonywane będą indywidualnie przez Pracownika/Użytkownika za pośrednictwem platformy internetowej. W konsekwencji za pośrednictwem platformy internetowej wybranej firmy Pracownik/Użytkownik jako indywidualny nabywca karnetu może samodzielnie dokonywać przedłużenia, zawieszenia i rezygnacji z karty.

Poniższe tabele przedstawiają warunki korzystania z oferty:

OK SYSTEM POLSKA S.A.

Do kogo kierowana oferta:

Rodzaje karnetów

Bez limitu

Open

Limitowany

Pracownicy, emeryci, renciści SUM oraz członkowie ich rodzin

149,00 zł

95,00 zł

71,00 zł

Karnet bez limitu pozwala na korzystanie z różnych usług w tym samym i różnych obiektach,

Karnet Open pozwala na korzystanie raz dziennie w danym obiekcie, bez interwału między obiektami,

Karnet limitowany pozwala na korzystanie 3 razy w tygodniu.

Przy zakupie karnetu limitowanego wymagana jest płatność za 3 miesiące z góry

BENEFIT SYSTEMS S.A.

Do kogo kierowana oferta:

Rodzaje karnetów

MultiSport PLUS

MultiSport CLASSIC

MultiSport ACTIVE 8

Pracownicy, emeryci, renciści SUM

170,00 zł

99,00 zł

Osoby Towarzyszące – powyżej 15-go roku życia

179,00 zł

160,00 zł

Dzieci poniżej 15-go roku życia

89,00 zł

67,00 zł

59,00 zł

Karta basenowa dla dzieci – poniżej 15-go roku życia

40,00 zł

37,00 zł

Karnety uprawniają do korzystania z różnych usług i zajęć  w różnych obiektach sportowych na terenie całego kraju:

• Karnet MultiSport PLUS – bez miesięcznego lub dziennego limitu wejść,
  • Karnet MultiSport CLASSIC – 30 wejść w miesiącu (1 raz dziennie),
  • Karnet MultiSport ACTIVE 8 – 8 wejść w miesiącu (2 razy w tygodniu).

Ponadto uprzejmie informujemy, że
od  1 kwietnia 2015 r. uruchomiona została działalność usługowa
polegająca na prowadzeniu ćwiczeń prozdrowotnych i zajęć fitness
w obiekcie sportowym MedykGYM mieszczącym się  na terenie kampusu uczelni
w Katowicach-Ligocie przy ulicy Medyków 6 i 8.

W ramach tej działalności prowadzone będą zajęcia fitness, wellness, szkoła tańca, trening funkcjonalny, a także zajęcia taneczne dla dzieci. Można będzie również skorzystać z siłowni.

Poniższa tabela przedstawia cennik zajęć:

Lp.

Nazwa zajęć

Cena brutto

1.

Zajęcia fitness – fitball, zajęcia wzmacniające, step, dance

96,00 zł

2.

Wellness – joga, stretching, pilates, body art., deep work

96,00 zł

3.

Szkoła tańca – salsa, latino, solo, zumba, bokwa

4.

Trening funkcjonalny

25,00 zł

1 wejście - studenci

15,00 zł

88,00 zł

Karnet na 6 wejść

5.

Karnety miesięczne

Open fitness (w tym 4 treningi funkcjonalne)

120,00 zł

Open fitness i treningi funkcjonalne

Open poranny

99,00 zł

Open poranny i treningi funkcjonalne

119,00 zł

6.

Siłownia - wejście

16,00 zł

7.

Zajęcia taneczne dla dzieci – zumba, jazz, balet

8.

Zajęcia grupowe z gier zespołowych 1 godzina

16,00 zł

9.

Zajęcia grupowe z gier zespołowych 1,5 godziny

120,00 zł

Szczegółowe informacje oraz harmonogram zajęć znajdują się na stronie internetowej www.medykgym.pl

W przypadku zainteresowania wyłącznie ofertą Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach karty są do nabycia bezpośrednio we wskazanych obiektach.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:

Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych – Beata Mincer , tel.: 32 208 35 24, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.