Kongres logo

MIEJSCE KONFERENCJI: Wrocław, Klub Creator – „Strefa Spotkań", ul. Szybowcowa 23

Wielce Szanowni Państwo,
 Drogie Koleżanki i Koledzy !

W imieniu Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Krioterapii pragnę Państwa gorąco zaprosić do udziału w I Kongresie Towarzystwa, który odbędzie się we Wrocławiu w dniu 29.05.2015r.

Do grona wykładowców zostały zaproszone wybitne postaci kriogeniki i krioterapii, które zgodziły się podzielić z uczestnikami naszego spotkania swoją wiedzą i doświadczeniem.

Program Kongresu obejmuje tematykę zastosowań krioterapii we współczesnej medycynie i fizjoterapii, a także możliwości wykorzystania w krioterapii osiągnięć bioinżynierii i fizyki.

Jestem przekonana, że wysoki poziom prezentacji oraz Państwa aktywny udział w dyskusji sprawią, że pobyt we Wrocławiu będzie owocny zarówno z naukowego, jak i praktycznego punktu widzenia.

dr hab. n. med. Agata Stanek
Prezes Polskiego Towarzystwa Krioterapii