Rajd - plakat

Samorząd Studencki Wydziału Nauk o Zdrowiu ma zaszczyt  zaprosić Wykładowców, Pracowników i Studentów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na Wydziałowy Rajd Wisła Stożek,  który odbędzie się 26 kwietnia  2015 r.

Początek Rajdu WNoZ będzie miał miejsce w Ustroniu pod kolejką na Czantorię o godzinie 9:30, następnie odbędzie się przejście na Stożek oraz ognisko. Cała inicjatywa odbywa się pod honorowym patronatem Pani Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu prof. dr hab. n. med. Violetty Skrzypulec-Plinty.

Wszystkich chętnych prosimy o kontakt z Samorządem Studenckim.

Serdecznie Zapraszamy!

[Przesłano przez: Justyna Skolik]