Informujemy, że w dniu 28 lutego 2014 Regionalny Punkt Kontaktowy Politechnika Śląska organizuje bezpłatną konferencję poświęconą Programowi Ramowemu Badań i Innowacji Horyzont 2020.

Podczas spotkania prelegentami będą m.in. prof. Maria da Graça Carvalho - sprawozdawczyni programu Horyzont 2020 w Parlamencie Europejskim oraz prof. Jerzy Buzek - sprawozdawca zakończonego 7. Programu Ramowego Unii Europejskiej. Oprócz zagadnień dotyczących ogólnych zasad udziału w Programie HORYZONT 2020 zorganizowane zostaną dwie dodatkowe sesje tematyczne dotyczące mobilności naukowców i udziału przedsiębiorstw w projektach europejskich.

Spotkanie odbędzie się w Auli A Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej przy ulicy Konarskiego 18B w godzinach 9:00 – 14:00. Zgłoszenia uczestnictwa w konferencji przyjmowane są do dnia 14 lutego 2014.

Więcej informacji znajduje się na stronie konferencji: http://www.polsl.pl/konferencje/Horyzont2020/Strony/witamy.aspx