W dniach 11-12 września 2015 r. we Wrocławiu odbędzie się Kongres „Farmacja 21.Farmaceuci w ochronie zdrowia” organizowany przez Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne.

Kongres zapowiada się jako największe wydarzenie edukacyjne dla farmaceutów w 2015 roku w Polsce. Kontynuuje on tradycję polsko-niemieckich kongresów farmaceutycznych organizowanych w ubiegłych latach przez Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne i samorząd aptekarski. Tematem przewodnim będzie „Opieka Farmaceutyczna w Polsce i na świecie”. Udział w tym wyjątkowym przedsięwzięciu zapowiedziało wielu wybitnych specjalistów z dziedziny farmacji. W Komitecie Naukowym zasiądą: prof. Janusz Pluta - prezes Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego, kierownik Katedry i Zakładu Technologii Postaci Leku UM we Wrocławiu, prof. Małgorzata Sznitowska – kierownik Katedry i Zakładu Farmacji Stosowanej GUM oraz konsultant krajowy w dziedzinie farmacji przemysłowej, prof. Edmund Grześkowiak – kierownik Katedry i Zakładu Farmacji Klinicznej i Biofarmacji UM w Poznaniu oraz konsultant krajowy w dziedzinie farmacji szpitalnej, a także prof. Renata Jachowicz – kierownik Katedry Technologii Postaci Leku i Biofarmacji CM UJ w Krakowie.

Ponadto wszystkich studentów, doktorantów i naukowców interesujących się naukami farmaceutycznymi zapraszamy do zaprezentowania w formie plakatu wyników swoich badań, obserwacji, opisów przypadków, doświadczeń klinicznych na temat opieki farmaceutycznej i roli farmaceuty w ochronie zdrowia. Streszczenia Państwa prac, po zaakceptowaniu ich do publikacji, zostaną wydane w oficjalnej Książce Kongresowej.

UWAGA! DLA STUDENTÓW UCZELNI MEDYCZNYCH OBOWIĄZUJE SPECJALNA NIŻSZA CENA!

Formularz rejestracyjny

Oficjalna strona Kongresu http://farmacja21.pl/