Serdecznie zapraszamy na pierwsze inauguracyjne spotkanie nowo powstałego Koła Naukowego "Prawo i Bioetyka", które odbędzie się 31.03.2015 r. (wtorek) o godz. 16:00 w sali Rady Wydziału (Wydział Prawa i Administracji UŚ, ul.Bankowa 11B).

Gościem specjalnym będzie dr hab. n. hum. Lesław Niebrój, Kierownik Katedry Filozofii i Nauk Humanistycznych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, który przedstawi referat pt. "Nowa wojna narkotykowa - bioetyka wobec problemu dopalaczy". Mamy nadzieję, że będzie on stanowił przyczynek do dyskusji. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez stronę Koła na portalu Facebook.

Koło Naukowe "Prawo i Bioetyka" powstało w celu rozwijania zainteresowań naukowych z zakresu szeroko rozumianej etyki i bioetyki. Działalność Koła skupia się przede wszystkim na współczesnych problemach bioetycznych (in vitro, klonowanie, inżynieria genetyczna, transplantacja, substancje psychoaktywne).

Wszystkich zainteresowanych tematyką gorąco zapraszamy!
Zarząd Koła Naukowego wraz z Opiekunami Naukowym

[Przesłano przez: Agata Kalafarska]