Zaproszenie - baner

Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej zaprasza na VI Ogólnopolskie Zawody Uczelni Wyższych w Ratownictwie Medycznym, które odbędą się w dniach 22-23 maja 2015 r. na terenie Kampusu Uczelni. Podobnie jak w ubiegłych latach w wydarzeniu mogą uczestniczyć studenci kierunków: ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo, kierunku lekarskiego oraz wojskowo-lekarskiego.

Termin nadesłania formularza zgłoszeniowego upływa z dniem 31 marca 2015 r. O uczestnictwie w Zawodach zadecyduje kolejność zgłoszeń.

Poniżej znajduje się link do regulaminu Zawodów:

Więcej informacji pod adresem strony internetowej www.wnoz.ath.bielsko.pl

[Przesłano przez: Agata Kalafarska]