Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów na finał tegorocznych Zawodów Symulacyjnych SUMWARS 2015, który odbędzie się 16 marca o godz. 11.30 w Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej SUM w Katowicach.

Do rywalizacji zgłosiło się w tym roku 7 zespołów: 3 zespoły z Wydziału Lekarskiego w Katowicach i 4 zespoły z Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu. W toku przeprowadzonych 6 marca eliminacji, wyłoniono 3 najlepsze drużyny.

Do finału zawodów SUMWARS 2015 zakwalifikowały się zespoły w następującym składzie:

• Drużyna z WLZ: Piotr Pawłowski, Marek Dryżałowski, Seweryn Król, Dawid Marciniak
  • Drużyna z  WLK: Jakub Słoka, Paulina Sobczyk, Katarzyna Rybczyk, Barbara Kucharska
  • Drużyna z  WLZ: Daniel Okruta, Justyna Musiał, Edyta Nowak, Klaudia Oleszko

[Przesłano przez: Agata Kalafarska]