Kwiaty na Dzień Kobiet

Zapraszamy wszystkie Panie, pracownice Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach do wzięcia udziału w organizowanym wydarzeniu  Dzień kobiet ze zdrowiem, które odbędzie się 6 marca (piątek) br. w Centrum Dydaktycznym Wydziału Nauk o Zdrowiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przy ul. Medyków 12 c w Katowicach.

Akcja będzie trwała w godzinach od 9:00 do 18:00.

Jednocześnie informuję, iż w dniu akcji „Dzień Kobiet ze Zdrowiem” JM Rektor wyraził zgodę na wcześniejsze wyjście chętnych do udziału w wydarzeniu Pań, z pracy o godz. 14 00 z zachowaniem prawa do wynagrodzenia.

Kobiety będą mogły skorzystać z porad: lekarza specjalisty ginekologa i endokrynologa, lekarza specjalisty z zakresu ginekologii dziecięcej i dziewczęcej, specjalisty kardiologa, kardiologa dziecięcego, pediatry alergologa, chirurga, lekarza specjalisty medycyny estetycznej, położnej, pielęgniarki i fizjoterapeuty.

W ramach akcji organizatorzy proponują możliwość przeprowadzenia badań profilaktycznych w zakresie: raka szyjki macicy – badanie cytologiczne w Cytobusie oraz raka piersi – badanie mammograficzne w Mammmobusie.

[Przesłano przez: Agata Kalafarska]