Plakat wykładu PAU

Wszechnica PAU w Gliwicach serdecznie zaprasza na comiesięczne spotkanie. Prof. Andrzej Dworak wygłosi wykład „Materiały polimerowe XXI wieku: szanse i zagrożenia”.

Wykład odbędzie się 26 lutego (czwartek)o godz. 16.00 w Gliwicach w Centrum Edukacyjnym im. Jana Pawła II (obok Katedry).
Materiały Polimerowe stały się nowym, niezwykle ważnym składnikiem środowiska i codziennego życia człowieka.
O zdumiewających właściwościach materiałów polimerowych, które przynoszą nam wiele pożytku, ale także o aktualnych i potencjalnych szkodach jakie mogą powodować, będzie można się dowiedzieć z wykładu Profesora.
Wstęp wolny.

[Przesłano przez: Agata Kalafarska]