W dniu 11 grudnia 2014 r. w Kampusie Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu odbyło się spotkanie wigilijne przedstawicieli Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego i Wydziałowych Samorządów Studenckich z Władzami Uczelni.

W spotkaniu uczestniczyli: JM Rektor SUM prof. dr hab. n. med. Przemysław Jałowiecki, Prorektor ds. Studiów i Studentów SUM prof. dr hab. n. med. Joanna Lewin-Kowalik, Prorektor ds. Szkolenia Podyplomowego SUM prof. dr hab. n. med. Krystyna Olczyk, Kanclerz SUM dr n. o zdrowiu Bernadeta Kuraszewska, Dziekan Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej prof. dr hab. n. farm. Stanisław Boryczka, Prodziekan ds. Studenckich Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu prof. dr hab. n. med. Zdzisława Kondera-Anasz, Prodziekan ds. Studenckich Wydziału Lekarskiego w Katowicach prof. dr hab. n. med. Jerzy Wojnar, Prodziekan ds. Studenckich Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu dr hab. n. med. Zenon Czuba, Prodziekan ds. Studenckich Wydziału Nauk o Zdrowiu dr hab. n. med. Grażyna Markiewicz-Łoskot. Spotkanie było okazją do złożenia życzeń oraz przełamania się opłatkiem.

[Przesłano przez: Michał Henke]