Lider Nauk Farmaceutycznych

Informujemy, że do 30 stycznia 2015 r. uczelnie medyczne z Polski mogą zgłaszać prace doktorskie w ramach konkursu Lider Nauk Farmaceutycznych, które zostały obronione w latach 2013-2014. Zgłaszane prace doktorskie muszą mieć charakter aplikacyjny. Pula nagród finansowych wynosi 30 000 zł.

Celem Konkursu jest popularyzacja wśród adeptów Wydziałów Farmaceutycznych pracy przy takich opracowaniach naukowych, których wynikiem finalnym jest efektywna współpraca z przemysłem.

Zgodnie z regulaminem konkursu autorzy najlepszych prac otrzymają następujące nagrody:

• I miejsce i Tytuł Lidera Nauk Farmaceutycznych - nagrodą jest Grant - staż naukowy w Firmie Gedeon Richter Polska Sp. z o.o. oraz nagroda finansowa dla Laureata w wysokości 15 000 zł;
  • II miejsce - nagroda finansowa dla Laureata w wysokości 10 000 zł;
  • III miejsce - nagroda finansowa dla Laureata w wysokości 5 000 zł;
  • medale „Scientia nobilitat”: złoty, srebrny, brązowy dla Wydziałów Farmaceutycznych, które zgłosiły nagrodzone prace doktorskie.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: http://www.lidernaukfarmaceutycznych.pl/en/o-konkursie/lider-nauk-farmaceutycznych.html

[Przesłano przez: Sabina Wejner]