Minister Zdrowia powołał Panią Prorektor ds. Szkolenia Podyplomowego prof. dr hab. n. med. Krystynę Olczyk na Członka Rady Naukowej Głównej Biblioteki Lekarskiej im. Stanisława Konopki, na pięcioletnią kadencję obejmującą lata 2014-2019.

Do zadań Rady należy m.in. opiniowanie spraw dotyczących działalności podstawowej Głównej Biblioteki Lekarskiej, wypowiadanie się w sprawach kierunków, programów, planów działalności naukowo- badawczej oraz  inspirowanie prac w tym zakresie i ocena ich wyników.

[Przesłano przez: Agata Kalafarska]