image Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Szukaj

 
 
Uwaga

Uprzejmie informujemy, że:

Nabór SD

 


W Wydziale Zdrowia Publicznego w Bytomiu,
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach,
w roku akademickim 2017/2018 prowadzone będą studia doktoranckie
stacjonarne w języku polskim oraz niestacjonarne w języku angielskim,
w obszarze nauk o zdrowiu i nauk medycznych, w dyscyplinie medycyna.

 Proces rekrutacji rozpoczyna się
od dnia 29 maja i potrwa do 15 września 2017 roku.


 

Zapraszamy serdecznie !!!

Logo SUM

10 maja br. odbyło się spotkanie Regionalnej Konferencji Rektorów Uczelni Akademickich (RKRUA), której przewodniczy prof. dr hab. Przemysław Jałowiecki Rektor, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach z Panem Wicepremierem Jarosławem Gowinem, Ministrem Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Spotkanie to miało miejsce w Rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Uwaga

Uprzejmie przypominam, że zgodnie z decyzją JM Rektora  dzień 02 maja 2017 r. jest dniem wolnym od pracy dla pracowników Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Benefit

OGŁOSZENIE

Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje osoby, które zakupiły karnety sportowe Benefit Systems S.A., że dostępna jest oferta MultiSport na Lato 2017, która oferuje dodatkowe usługi w ramach posiadanej aktywnej karty MultiSport.

 

image
 

Wydział Lekarski z OLD - Zabrze

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
image
 

Wydział Lekarski - Katowice

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
image
 

Wydział Farmaceutyczny

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
image
 

Wydział Zdrowia Publicznego

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

SUM © 2017

 

 

 

logo sum bottom

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.