Baner

Konferencja odbędzie się 25-26 kwietnia 2018 roku, w Katowicach-Ligocie, ul. Medyków 18.

SUMWARS 2018

Zespół studentów Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w składzie: Adrianna Jagosz (VI rok kierunku lekarskiego), Oliver Piotr Firszt (VI rok kierunku lekarskiego), Marek Tułacz (V rok kierunku lekarskiego), Maksymilian Ogiela (V rok kierunku lekarskiego) oraz Tomasz Brachmański  (III rok ratownictwa medycznego) zwyciężył w 6. Zawodach Symulacji Medycznej SUM WARS 2018, które odbyły się 11 kwietnia w Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Logo MNiSW

UWAGA STUDENCI

Baner

Zarząd Studenckiego Towarzystwa Naukowego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach pragnie gorąco zaprosić na III Ogólnopolską Studencką Konferencję Szkoleniową "Innowacje w Onkologii", która odbędzie się 14 kwietnia 2018 roku na Auli A3 im. Prof. Zahorskiego Wydziału Lekarskiego w Katowicach- Ligocie (ul. Medyków 18) w godzinach od 08:00- 17.00. Konferencja odbędzie po raz pierwszy na terenie naszego Uniwersytetu i będzie się składać z części wykładowej, prezentowanej przez specjalistów z całej Polski, oraz z części warsztatowej, prowadzonej przez wykładowców Śląskiego Uniwersytetu Medycznego :

Stypendia

Ministerstwo Spraw Zagranicznych i Współpracy Międzynarodowej (MAECI) dysponuje stypendiami dla studentów zagranicznych oraz studentów - obywateli włoskich mieszkających za zagranicą (IRE) na rok akademicki 2018/2019, mającymi na celu promowanie międzynarodowej współpracy kulturalnej, upowszechnianie znajomości języka, kultury i nauki włoskiej oraz przybliżenie systemu gospodarczego oraz technologii włoskiej na świecie.

SUM © 2016-2018