Baner

Śląski europoseł Marek Plura ogłasza trzecią edycję konkursu „Grasz o Staż”. Główną nagrodą jest miesięczny, płatny staż w brukselskim biurze poselskim w Parlamencie Europejskim. W konkursie mogą brać udział studenci z województwa śląskiego.

Strona konkursu

Masz 18-26 lat i marzysz o dalekiej podróży? Kochasz żeglować?
Wszędzie gdzie się pojawisz, czujesz dumę z tego, że jesteś Polakiem?
Chciałbyś popłynąć jednym z najbardziej znanych statków w Polsce?
Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego!
Weź udział w konkursie Rejs Niepodległości
i wygraj rejs żaglowcem Dar Młodzieży na jednym z odcinków dookoła świata!

Diamentowy Grant logo

UWAGA STUDENCI

Baner

Wydarzenie stwarza możliwość zaprezentowania pierwszych prób badawczych oraz konfrontację rezultatów własnych badań z pracą innych uczestników i opiniami doświadczonych naukowców z dziedziny psychologii. Konferencja organizowana jest po raz ósmy i odbędzie się w dniach 8 – 9 grudnia 2017 roku na terenie Instytutu Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ulicy prof. Stanisława Łojasiewicza 4 w Krakowie.

Dyplomatorium WLZ

27 października br. w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu odbyło się dyplomatorium Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu.

SUM © 2016-2018