NCN

data przyjmowania zgłoszeń 21.11.2014, data rozstrzygnięcia 31.12.2014

Organizator: Narodowe Centrum Nauki

Działając na podstawie art. 23 ust.1 ustawy z dnia 30 kwietnia 2010 r. o Narodowym Centrum Nauki (Dz. U. nr 96, poz. 617, z późn. zm.), Rada Narodowego Centrum Nauki ogłasza nabór kandydatów na stanowiska:

• Koordynatorów Dyscyplin w grupie Nauk Humanistycznych, Społecznych i o Sztuce
  • liczba stanowisk pracy: 2
  • daty rozpoczęcia pracy: od 1 marca 2015 r., od 1 maja 2015 r.
  • Koordynatorów Dyscyplin w grupie Nauk Ścisłych i Technicznych
  • liczba stanowisk pracy: 2
  • daty rozpoczęcia pracy: od 1 kwietnia 2015 r., od 1 czerwca 2015 r.
  • Koordynatorów Dyscyplin w grupie Nauk o Życiu
  • liczba stanowisk pracy: 2
  • daty rozpoczęcia pracy: od 1 marca 2015 r., od 1 kwietnia 2015 r.
  • Miejsce pracy:
    Narodowe Centrum Nauki