14 stycznia 2014 roku o godzinie 16.00 w auli przy ulicy Jedności 8 odbyło się uroczyste spotkanie noworoczne dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Uczestników spotkania powitała dr hab. n. med. Katarzyna Pawłowska-Góral – kierownik UTW, która w imieniu organizatorów złożyła najserdeczniejsze życzenia noworoczne przybyłym słuchaczom.
W trakcie spotkania odbył się koncert podczas, którego kwintet saksofonowy z sekcji dętej z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II st. im. Karola Szymanowskiego zaprezentował utwory karnawałowe oraz polskie kolędy.

W drugim roku działalności Uniwersytetu Trzeciego Wieku zostały uruchomione zajęcia dodatkowe (zajęcia językowe, komputerowe, sportowe), na które słuchacze mogli zapisać się podczas spotkania noworocznego.

[Przesłano przez: Agata Kalafarska]