Plakat warszattów

Szanowni Państwo!

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na pierwsza edycję Warsztatów poświęconych postępom w arytmologii i elektroterapii.

Są one adresowane do Lekarzy Praktyków, do tych z Państwa, którzy codziennie spotykają się z problemem klinicznym arytmii. Wykłady będą poświęcone także wykorzystywaniu metod obrazowych w leczeniu zaburzeń rytmu serca. Warsztaty odbędą się pod patronatem JM Rektora SUM w Katowicach oraz trzech Sekcji PTK: Sekcji Rytmu, Sekcji Echokardiografii i Sekcji Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Telemedycyny. Chcielibyśmy w gronie znakomitych zaproszonych wykładowców oraz zespołu I Katedry i Kliniki Kardiologii SUM przedstawić Państwu aktualny stan wiedzy z zakresu arytmologii i elektroterapii.  Mamy nadzieję, że przygotowany program warsztatów zyska Państwa zainteresowanie.

Rejestracja oraz szczegółowe informacje : http://arytmologia-katowice2014.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału,