Baner sympozjum

Dziekan Wydziału Lekarskiego w Katowicach oraz Centrum Medycyny Doświadczalnej zapraszają na kolejne już “III Sympozjum Naukowe WLK”.

Tegoroczne Sympozjum będzie miało szczególny charakter, gdyż odbędzie się w ramach obchodów 40-lecia naszego Wydziału.
Uroczyste otwarcie odbędzie się w dniu 1 grudnia 2014 w auli A3 im. prof. Zahorskiego o godzinie 9:00

Sympozjum otworzy sesja poświęcona rozwojowi naukowemu Wydziału Lekarskiego w Katowicach.

Podczas sesji wykłady wygłoszą: Pan prof. Michał Tendera oraz Pan prof. Aleksander L. Sieroń.

Aktualne komunikaty dotyczące Sympozjum można znaleźć na stronie Centrum Medycyny Doświadczalnej

Dodatkowych informacji na temat Sympozjum udziela:

Kierownik Centrum Medycyny Doświadczalnej
dr hab. Jarosław-Jerzy Barski,