Baner konkursu

Zapraszamy absolwentów studiów I stopnia, absolwentów i  studentów studiów II stopnia kierunku dietetyka, technologia żywności, biotechnologia, oraz innych pokrewnych kierunków studiów do uczestnictwa w konkursie.

Zadaniem konkursowym jest napisanie ciekawego artykułu popularnonaukowego z zakresu dietetyki, bądź nauk o żywieniu człowieka, na temat wybrany przez autora. Do konkursu będą przyjmowane prace w języku polskim, o objętości od 4 do 6 tysięcy znaków (bez spacji). Praca konkursowa musi być napisana zgodnie z zasadami tworzenia pracy poglądowej.

Na autorów najlepszych prac czekają:

•          6 płatnych staży organizowanych przez Akademię Dietetyki
  •          ponad 100 plansz edukacyjnych (infografik)

Autorski artykuł popularnonaukowy z wypełnionym Formularzem Uczestnictwa (dostępny do pobrania na dole pod Regulaminem) i skanem dyplomu ukończenia studiów można nadsyłać do 22 października 2014r.

Pracę konkursową należy wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej informacji na www.akademiadietetyki.pl

[Przesłano przez: Agata Kalafarska]