Logo naukowa fundacja polpharmy

Naukowa Fundacja Polpharmy zaprasza studentów studiów doktoranckich uczelni medycznych i Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego do udziału w konkursie o stypendium naukowe.

Program jest adresowany do młodych naukowców, urodzonych po 1 stycznia 1985 r., a jego celem jest promowanie i nagradzanie najzdolniejszych doktorantów. Nagrodą jest 10 stypendiów naukowych, każde o wartości 10 tys. zł.

Uczelnie mają prawo zgłoszenia trzech kandydatów do stypendium, wnioski składane indywidualnie przez doktorantów nie będą rozpatrywane.
Rada Naukowa Fundacji opracowała kryteria oceny wniosków: publikacje – do 50 pkt., osiągnięcia naukowe – do 30 pkt. i praca doktorska – do 20 pkt.
Mając na uwadze kryteria oceny wniosków, zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie do Fundacji listy wniosków ułożonych w kolejności od 1 do 3. Stypendyści wyłonieni zostaną w drodze konkursu organizowanego przez Fundację.
Wnioski przyjmowane są na adres Naukowej Fundacji Polpharmy, ul. Bobrowiecka 6, 00-728 Warszawa w terminie od 1 października do 31 grudnia 2014 roku (liczy się data stempla pocztowego).

Szczegółowe informacje na temat zasad zgłaszania kandydatów oraz organizacji konkursu zostały zawarte w regulaminie i wniosku o przyznanie stypendium. Oba dokumenty są dostępne na stronie internetowej Fundacji www.polpharma.pl/fundacja.
Decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego stypendium Fundacji zostało wpisane na listę stypendiów naukowych.
Bliższych informacji udziela sekretariat Naukowej Fundacji Polpharmy
tel.: 22 364 63 13 "