Logo SUM

P R O G R A M:

• HYMN PAŃSTWOWY
  • OTWARCIE UROCZYSTOŚCI
  • PRZEMÓWIENIE INAUGURACYJNE JM REKTORA PROF. DR HAB. N. MED. PRZEMYSŁAWA JAŁOWIECKIEGO
  • WYSTĄPIENIA GOŚCI
  • IMMATRYKULACJA
  • NADANIE TYTUŁU PROFESORA HONOROWEGO ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH PANU PROF. DR HAB. N. MED. GRZEGORZOWI OPALI
  • LAUDACJA PANA PROF. DR HAB. N. MED. MARKA JASIŃSKIEGO
  • WRĘCZENIE ODZNACZEŃ ORAZ MEDALI
  • POŻEGNANIE PRACOWNIKÓW PRZECHODZĄCYCH NA EMERYTURĘ
  • WYKŁAD INAUGURACYJNY PROF. DR HAB. N. MED. GRZEGORZA OPALI PT.: „CHOROBY MÓZGU W STARZEJĄCYM SIĘ SPOŁECZEŃSTWIE.  CZY JESTEŚMY  PRZYGOTOWANI?”
  • GAUDEAMUS

[Przesłano przez: Agata Kalafarska]