Uroczystości SUM plakat

26 września 2014 r. o godz. 10.00 w sali wykładowej A-3 im. prof. dr hab. Witolda Zahorskiego przy ul. Medyków 18 w Katowicach odbędzie się uroczystość rozpoczęcia obchodów 40-lecia Wydziału Lekarskiego w Katowicach oraz Jubileusz 40-lecia Samodzielnego Publicznego Centralnego Szpitala Klinicznego im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Uroczystości będzie towarzyszyć wystawa poświęcona historii i działalności Wydziału Lekarskiego w Katowicach. Po części oficjalnej odbędzie się prezentacja zmodernizowanych jednostek SUM tj. Katedry i Zakładu Medycyny Sądowej i Toksykologii Sądowo-Lekarskiej oraz Katedry i Zakładu Anatomii Prawidłowej.

[Przesłano przez: Agata Kalafarska]